پلی کلینیک تخصصی آموزشی تحقیقاتی دکترمحمدشفیعی

تجهیزات ما

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

یکی از دغده های دانشجویان و دانش پژوهان در زمینه یاموزش و محصوصا دوره های علمی فقدان امکانات مناسب اموزش گاه ها برای امر یادگیری است به همین سبب اکثر افراد که شروع به یاد گیری ازمایشگاه و علوم تحقیقاتی مربوط به آن چه در دانشگاه و چچدر موسسه ها میکنند همواره از نداشتن امکانات کافی و به روز مینالند موسسه ی دکتر شفیعی یک موسسه یآموزشی و پژوهشی است که با شرکت در دوره های آن و هزینه ی ناچیز نه تنها تجربه ای عملی با ابزار های به روز به دست  خواهید آورد بلکه به راحتی رای اراِه یپایان نامه ارایهی کنفرانس نگارش علمی و بسیاری از موارد دیگر آماده خواهید شد

مجموعه ی دکتر شفیعی و ویژگی های منحصر به فرد آن

آزمایش‌های واکنش زنجیره‌ای پلیمراز (PCR) مواد ژنتیکی را از پاتوژن‌ها یا نمونه‌های سلولی غیرطبیعی شناسایی می‌کنند. روش‌های جمع‌آوری نمونه شامل سواب بینی، سواب بزاق یا گرفتن نمونه خون است.

سنجش PCR به محققان این امکان را می دهد که چندین نسخه از بخش کوچکی از DNA یا RNA تهیه کنند، فرآیندی که به عنوان “فتوکپی مولکولی” شناخته می شود.

این تکنیک کاربردهای زیادی دارد. متخصصان سلامت می توانند از آزمایش PCR به عنوان روشی سریع و دقیق برای تشخیص بیماری های عفونی، یافتن تغییرات ژنتیکی که ممکن است باعث بیماری شوند و شناسایی تعداد کمی از سلول های سرطانی استفاده کنند.

الایزا چیست و چه کاربردی در مرکز ما دارد؟

تست الیزا یک آزمایش ارزان و نسبتاً دقیق است و در آن یک نمونه خونی گرفته شده و در دور بالا سانتریفوژ می‌شود. پس از جداسازی سرم خون از ذرات٬ یک ماده معرف(بسته به ویروس مورد ردیابی) به سرم خون اضافه می‌شود که محلول را رنگی می‌کند و وجود پادتن‌های ضد ویروس موردنظر را مشخص می‌سازد.در مجموعه یدکتر شفیعی از الایزا هم برای کار های تحقیقاتی و هم برای کار های اموزشی و پژوهشی استفاده میشود .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_toggle title=”چرا اموزش گاه دکتر شفیعی خاص است ؟” style=”rounded_outline” color=”blue” size=”lg”]اموزش گاه ما با افتخار یکی از اولین آموزش گاه ها در سطح کشور است و سابقه یدرخشانی در تربیت نسل اینده و پژوهش دارد.[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row]

HomeSpeakersTicketContact